Jak stworzyś stronę?

Co to jest hosting i jak go wybrać?

2012-07-25 13:55:56, komentarzy: 0

Hostingiem nazywamy udostępnianie przez dostawce internetowego zasobów serwerowni. Dokładnie rzecz ujmując jest to przekazanie części zasobów serwerów do dyspozycji danego klienta. W tym mieści się przede wszystkim określona objętość dysku twardego, maksymalna ilość danych do przesyłania poprzez łącza, inne usługi udostępniane przez serwerownie, a także maksymalne obciążenia serwerowni przez dane usługi. Podczas wyszukiwania jak najlepszego hostingu, z pewnością w dużej mierze kierować się można oczywiście ceną świadczonych usług. Przeważnie serwisy oferujących hosting życzą sobie zapłaty za rok z góry. Cena oczywiście zazwyczaj jest uzależniona od tego, jak duży obszar serwerowni pragniemy zająć. Oczywiście w Internecie możemy znaleźć usługi hostingowi praktycznie za darmo, jednakże w tym przypadku nasze konto będzie posiadać bardzo wiele niekorzystnych ograniczeń, na przykład: niechciane reklamy na stronie, reklamowe wiadomości email. W tym przypadku również mamy bardzo duże ograniczenia związane z maksymalnym miesięcznym transferem.

Kategorie wpisu: Serwer
« powrót

Dodaj nowy komentarz

Wyszukiwarka

Archiwum

Jak stworzyć stronę?

Najważniejsze porady dotyczące stworzenia własnej strony internetowej.

Tworzenie strony nie jest proste, dlatego zebraliśmy dla Ciebie garść ciekawych porad abyś sam mógł stworzyć stronę internetową.

Jest to tylko wstęp, ale pomoże on Ci zorientować się co będzie potrzebne aby rozpocząć przygodę z stworzeniem własnej strony internetowej.

Kreator strony - przetestuj