Jak stworzyś stronę?

Jak wybrać domenę i gdzie można ją kupić?

2012-07-25 13:55:23, komentarzy: 0

Domenę internetową możemy zakupić w serwisach, które oferują również hosting, a także możliwość skorzystania z kreatora stron WWW. Największym i najbardziej popularnymi serwisami oferującymi możliwość zakupu domeny są: home.pl, nazwa.pl, az.pl. są to najbardziej rozpowszechnione na polskim rynku serwisy oferujące możliwość zakupu domeny. Jeśli nie zamierzamy otwierać dużej ilości stron, a na przykład tylko jedna firmową, to z pewnością natrafimy na różnego rodzaju promocję, które to dają nam możliwość korzystania przez rok czasu za darmo z domeny. Dobierając nazwę domeny starajmy się, aby jak najlepiej, w najbardziej możliwie zbliżony sposób, odzwierciedlały kontent naszej strony. Może to być również kluczowe słowo pozycjonujące ją. Ważne jest też to, aby podczas wyszukiwania dostępnej domeny w danym serwisie wziąć też pod uwagę to, jaki znacznik domena będzie mieć po nazwie. Najlepiej by był to znacznik: pl, com, com.pl. te znaczniki właśnie internauci darzą największym zaufaniem i najczęściej wpisują w wyszukiwarkę.

Kategorie wpisu: Domena
« powrót

Dodaj nowy komentarz

Wyszukiwarka

Archiwum

Jak stworzyć stronę?

Najważniejsze porady dotyczące stworzenia własnej strony internetowej.

Tworzenie strony nie jest proste, dlatego zebraliśmy dla Ciebie garść ciekawych porad abyś sam mógł stworzyć stronę internetową.

Jest to tylko wstęp, ale pomoże on Ci zorientować się co będzie potrzebne aby rozpocząć przygodę z stworzeniem własnej strony internetowej.

Kreator strony - przetestuj