Jak stworzyś stronę?

Czy muszę znać się na programowaniu, aby korzystać z kreatora stron www?

2012-07-25 13:57:14, komentarzy: 0

Jeżeli nie jesteś programistą i nie znasz się na języku programowania a koniecznie chcesz sobie wykonać stronę WWW własnoręcznie to możesz skorzystać z kreatora stron internetowych. Co to jest kreator stron internetowych? Jest to oprogramowanie, które pozwala osobą nieznającym się na programowaniu na stworzenie własnej strony internetowej dosłownie w kilka minut. Kreator stron bardzo ułatwia proces powstawania strony internetowej. Zazwyczaj dostajemy do wyboru kilka gotowych grafik do wykorzystania, po wybraniu grafiki następnie wybieramy i ustawiamy inne parametry, takie jak tytuł strony, słowa kluczowe czy zdefiniowanie stopki. Darmowy kreator stron oferuje bardzo wiele firm wraz z miejscem na serwerze, oczywiście nie jest to warunek konieczny. W Internecie znajdziemy kreator stron, bez konieczności wykupywania miejsca na serwerze. To jest zdecydowanie rozwiązanie dla osób, które dopiero stawiają pierwsze kroki w świecie tworzenia stron internetowych.

Kategorie wpisu: Kreator strony
« powrót

Dodaj nowy komentarz

Wyszukiwarka

Archiwum

Jak stworzyć stronę?

Najważniejsze porady dotyczące stworzenia własnej strony internetowej.

Tworzenie strony nie jest proste, dlatego zebraliśmy dla Ciebie garść ciekawych porad abyś sam mógł stworzyć stronę internetową.

Jest to tylko wstęp, ale pomoże on Ci zorientować się co będzie potrzebne aby rozpocząć przygodę z stworzeniem własnej strony internetowej.

Kreator strony - przetestuj