Jak stworzyś stronę?

Czy są darmowe kreatory stron WWW?

2012-07-25 13:57:41, komentarzy: 0

Większość początkujących webmasterów pragnie zapoznawać się z działaniem stron internetowych za darmo. Obecnie jest to możliwe dzięki dużej ilości dostępnego darmowego oprogramowania w Internecie. Do tworzenia stron bez znajomości języka programowania możemy używać zarówno kreatora stron internetowych jak i również edytorów wizualnych. Oczywiście jedno i drugi rozwiązania ma swoje plusy i minusy. Plusem kreatora stron jest szybkość działania, dosłownie w ciągu kilku minut możemy zostać właścicielem pierwszej strony internetowej. Jednak problemem jest przenoszenie strony internetowej na inny serwer i korzystając z kreatora jesteśmy związani z dostawcą usługi. Drugie rozwiązanie, jakim jest edytor wizualny to lepsze rozwiązania dla trochę lepiej wtajemniczonych osób, potrafiących wgrywać strony na serwer i wiedzących z grubsza jak to działa. Oba rozwiązania mogą być w stu procentach darmowe, wystarczy jedynie poszukać w internie darmowego oprogramowania do obsługi.

Kategorie wpisu: Kreator strony
« powrót

Dodaj nowy komentarz

Wyszukiwarka

Archiwum

Jak stworzyć stronę?

Najważniejsze porady dotyczące stworzenia własnej strony internetowej.

Tworzenie strony nie jest proste, dlatego zebraliśmy dla Ciebie garść ciekawych porad abyś sam mógł stworzyć stronę internetową.

Jest to tylko wstęp, ale pomoże on Ci zorientować się co będzie potrzebne aby rozpocząć przygodę z stworzeniem własnej strony internetowej.

Kreator strony - przetestuj