Jak stworzyś stronę?

Pozycjonowanie własnej strony WWW

2012-07-25 13:58:49, komentarzy: 0

Tworząc stronę internetową musimy pamiętać o tym, że Internet nie lubi przestoju. Nie możemy stworzyć strony internetowej i pozostawić ją sami sobie. Możemy być wtedy pewni, iż będzie ona generować zerowy dochód i praktycznie minimalną ilość odwiedzin. Po stworzeniu witryny możemy rozpocząć kampanię reklamową, która to ma na celu rozreklamowanie witryny. Pierwszą i najbardziej istotną rzeczą jest zajęcie się pozycjonowaniem witryny. To właśnie pozycja pod wyszukiwane frazy daje największą możliwość ruchu na serwisie. Oczywiście inną rzeczą, nieco trochę bardziej drugorzędną, no i bardziej kosztowną jest ogłaszanie się poprzez inne serwisy, na ogół w postaci reklam, bannerów. Gdy strona zostanie porządnie wypozycjonowana pod daną frazę, będzie znajdować się w pierwszych wynikach wyszukiwania Gogle, to z pewnością możemy mówić już o sporym sukcesie naszej witryny. Pamiętajmy o tym, że raz wypozycjonowana strona musi o swą pozycje walczyć praktycznie non stop i jeśli raz odpuścimy, to stron odpadnie w rankingach.

Kategorie wpisu: Pozycjonowanie strony
« powrót

Dodaj nowy komentarz

Wyszukiwarka

Archiwum

Jak stworzyć stronę?

Najważniejsze porady dotyczące stworzenia własnej strony internetowej.

Tworzenie strony nie jest proste, dlatego zebraliśmy dla Ciebie garść ciekawych porad abyś sam mógł stworzyć stronę internetową.

Jest to tylko wstęp, ale pomoże on Ci zorientować się co będzie potrzebne aby rozpocząć przygodę z stworzeniem własnej strony internetowej.

Kreator strony - przetestuj