Jak stworzyś stronę?

Grafika strony WWW

2012-07-25 13:51:15, komentarzy: 0

Jeżeli jesteśmy początkującym webmasterem i grafikiem i nie mamy pojęcia o tworzeniu stron internetowych, język htm lub php jest dla nas czarną magią a cięcie szablonów kojarzy nam się z krawiectwem pozostaje nam skorzystać z gotowych szablonów internetowych, których w sieci znajdziemy bardzo wiele. Po rozpakowaniu szablonu musimy włączyć kreator stron internetowych i otworzyć w nim szablon. Tak przygotowany dokument możemy teraz już obrabiać. W szablonie jest wiele miejsc do uzupełnienia, gdzie wprowadzamy teksty i w tym jest nam przydatny edytor. Edytor działa na zasadzie WYSWIG, czyli wyświetla dokładnie to, co widzimy. Ułatwia to osobom, które nie znają języka programowania na stworzenie własnej strony internetowej. Dzięki edytorowi w łatwy sposób możemy edytować treść na stronie, jak również wstawiać i usuwać zdjęcia. Dodatkowo możemy ustawić szerokość strony internetowej oraz wiele innych parametrów, których funkcjonalności nie jesteśmy w stanie opisać w tak krótkim artykule.

« powrót

Dodaj nowy komentarz

Wyszukiwarka

Archiwum

Jak stworzyć stronę?

Najważniejsze porady dotyczące stworzenia własnej strony internetowej.

Tworzenie strony nie jest proste, dlatego zebraliśmy dla Ciebie garść ciekawych porad abyś sam mógł stworzyć stronę internetową.

Jest to tylko wstęp, ale pomoże on Ci zorientować się co będzie potrzebne aby rozpocząć przygodę z stworzeniem własnej strony internetowej.

Kreator strony - przetestuj