Jak stworzyś stronę?

Projektowanie strony

2012-07-25 13:49:31, komentarzy: 0

Strona internetowa powinna rozpocząć się od pomysłu. Na początek musimy zastanowić się co będzie na naszej stronie, jaka będzie funkcjonalność, jak będzie wyglądało menu, czy będzie możliwość logowania się dla odwiedzających i wiele innych podobnych pytań. Najprościej na początku rozrysować sobie stronę internetową na papierze, gdy już rozmieścimy wszystko i jesteśmy zadowoleni to wówczas powinniśmy zlecić grafikowi zaprojektowanie szaty graficznej a następnie jej pocięcie. To wiąże się z dosyć dużymi kosztami liczącymi kilkaset złotych lub więcej, ale jest to zdecydowanie ładniejsze i bardziej estetyczne wykonanie strony niż darmowy szablon. Jednak dla osób początkujących lub o ograniczonych możliwościach finansowych najlepszym rozwiązaniem będzie kreator stron internetowych. Dzięki takiemu oprogramowaniu możemy w szybki i łatwy sposób zbudować naszą stronę internetową. Kreator stron ułatwia tworzenie strony nawet dla osób, zupełnie nie znających się na programowaniu stron internetowych.

« powrót

Dodaj nowy komentarz

Wyszukiwarka

Archiwum

Jak stworzyć stronę?

Najważniejsze porady dotyczące stworzenia własnej strony internetowej.

Tworzenie strony nie jest proste, dlatego zebraliśmy dla Ciebie garść ciekawych porad abyś sam mógł stworzyć stronę internetową.

Jest to tylko wstęp, ale pomoże on Ci zorientować się co będzie potrzebne aby rozpocząć przygodę z stworzeniem własnej strony internetowej.

Kreator strony - przetestuj