Jak stworzyś stronę?

Ile kosztuje strona internetowa?

2012-07-25 13:53:12, komentarzy: 0

Koszty zrobienia strony internetowej są bardzo różne i wpływ na to ma wiele składników. Oczywiście głownie na cenę wpływa to jak skomplikowana jest strona internetowa. Jeżeli musi obsługiwać wiele formularz, jest rozbudowana baza danych to wówczas strona jest droga. Podobnie ma się sprawa w przypadku sklepu internetowego, im bardziej skomplikowany sklep i więcej dodatkowych funkcji i zabezpieczeń tym droższy jest sklep i jego wykonanie. Oczywiście proste strony firmowe na zasadzie wizytówki są dość tanie, właściwie korzystając z darmowych szablonów graficznych i kreatora stron internetowych możemy w dość prosty sposób wykonać samodzielnie. Kreator stron umożliwia osobom nie potrafiącym pisać w języku HTML lub php stron tworzyć go na zasadzie projektu wizualnego. Poprzez układanie elementów i pisanie we właściwych miejscach na podglądzie strony łatwo możemy zapanować nad formatowaniem wyglądu naszej strony WWW. Dlatego dla początkujących zdecydowanie polecamy kreatory stron.

Kategorie wpisu: Jak stworzyć stronę, Koszty
« powrót

Dodaj nowy komentarz

Wyszukiwarka

Archiwum

Jak stworzyć stronę?

Najważniejsze porady dotyczące stworzenia własnej strony internetowej.

Tworzenie strony nie jest proste, dlatego zebraliśmy dla Ciebie garść ciekawych porad abyś sam mógł stworzyć stronę internetową.

Jest to tylko wstęp, ale pomoże on Ci zorientować się co będzie potrzebne aby rozpocząć przygodę z stworzeniem własnej strony internetowej.

Kreator strony - przetestuj