Jak stworzyś stronę?

Jak stworzyć swoją pierwszą stronę internetową?

2012-07-25 13:48:58, komentarzy: 0

Tworzenie stron internetowych wydaje się zadaniem bardzo trudnym, nie jest to jednak cała prawda. Oczywiście są takie projekty, które wymagają bardzo dużych umiejętności programistycznych, jednak na potrzeby prostych stron domowych są o wiele lepsze rozwiązania, które pozwalają na wykonanie strony internetowej bez znajomości żadnego języka programowania. Do wykonywania takich stron służą specjalne programy. Oprogramowanie takie nazywamy kreatorem stron internetowych. Kreator stron internetowych to specjalne oprogramowanie, które umożliwia tworzenie strony bez używania języka html. W programie tym możemy umieszczać ramki, wpisywać tekst, umieszczać zdjęcia lub formularze, które to są formatowane na język html przez program. Jest to zdecydowanie najprostsza metoda wykonania własnej strony internetowej, która może powstać całkowicie za darmo. Oczywiście pod warunkiem, że będziemy korzystali z darmowego oprogramowania i jesteśmy chętni na naukę obsługi programu jak i podstaw projektowania.

« powrót

Dodaj nowy komentarz

Wyszukiwarka

Archiwum

Jak stworzyć stronę?

Najważniejsze porady dotyczące stworzenia własnej strony internetowej.

Tworzenie strony nie jest proste, dlatego zebraliśmy dla Ciebie garść ciekawych porad abyś sam mógł stworzyć stronę internetową.

Jest to tylko wstęp, ale pomoże on Ci zorientować się co będzie potrzebne aby rozpocząć przygodę z stworzeniem własnej strony internetowej.

Kreator strony - przetestuj