Jak stworzyś stronę?

Wyróżniki stron

2012-07-25 13:58:27, komentarzy: 0

Strona, by w Internecie znalazła swoich odbiorców musi często oferować pewne nietypowe rozwiązania, które przyciągną oko internauty. Z pewnością możemy uzyskać taki efekt wykorzystując różnoraką czcionkę, na przykład jakieś ciekawe, odmienne style. Dodatkowym wyróżnikiem dla stron, na przykład portali są też chwytliwe tytuły artykułów. Tak często postępują największe portale na rynku polskim, ale także i zagranicznym. Chodzi o to, aby nawet nie bardzo znaczącą informacje określić dość krzykliwym artykule. Warto jednak pomyśleć nad tym, by choć w części ten tytuł pasował do artykułu. Nie może być tak, że na przykład damy tytuł: „Zwycięstwo dla polskiej drużyny”, a piszemy o jakimś nudnym wystąpieniu posła sejmowego. Tego bardzo nie lubią internauci, z pewnością pamiętajmy o tym, ze gdy raz zniechęcimy internautę, to za kolejnym razem będzie miał już pewne opory, w stosunku do naszej strony internetowej. Starajmy się też, by wyróżniki naszych stron nie były ogromnymi reklamami, które wyskakują podczas przeglądania stron.

Kategorie wpisu: Promocja
« powrót

Dodaj nowy komentarz

Wyszukiwarka

Archiwum

Jak stworzyć stronę?

Najważniejsze porady dotyczące stworzenia własnej strony internetowej.

Tworzenie strony nie jest proste, dlatego zebraliśmy dla Ciebie garść ciekawych porad abyś sam mógł stworzyć stronę internetową.

Jest to tylko wstęp, ale pomoże on Ci zorientować się co będzie potrzebne aby rozpocząć przygodę z stworzeniem własnej strony internetowej.

Kreator strony - przetestuj